0,00 

Terminale płatnicze

Płatność kartą to wygodne, szybkie i bezpieczne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Bez względu na to, czy robisz zakupy w sklepie stacjonarnym czy w sklepie internetowym, płatność kartą pozwala na łatwe i szybkie dokonywanie płatności.

Ponadto, korzyści płynące z korzystania z karty są liczne, co sprawia, że warto zastanowić się nad jej posiadaniem.

Integracja terminali kart płatniczych z kasami fiskalnymi
to rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców. Dzięki połączeniu tych dwóch urządzeń w jeden system, można zaoszczędzić czas oraz zwiększyć wydajność pracy, jednocześnie zapewniając poprawność dokumentów sprzedaży oraz zwiększając bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstwa.

Firma ABI współpracuje obecnie z kilkoma największymi operatorami płatności w Polsce, pośrednicząc w podpisywaniu umów na terminale płatnicze.

Możecie Państwo wybrać jedną z ofert następujących firm: Elavon, PEP Polskie ePłatności, Paytel.

Nasi serwisanci, na Państwa życzenie, mogę również zintegrować Terminal Płatniczy z urządzeniem fiskalnym wszystkich producentów, z którymi współpracujemy, czyli Elzab, Posnet, Noviitus, Aclas, Datecs, Farex.

Zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz w celu zapoznania się w ofertą oraz do współpracy z nami.
Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z ofertą firmy PEP Polskie ePłatności, prosimy kliknąć w poniższy banner, który przekieruje Państwa do strony firmy PEP.

ABI Miranda Sroczyńska
41-500 Chorzów
ul. Dąbrowskiego 14

Telefon:+48 602 397 850
Email: biuro@abi-elektronika.pl
Godziny pracy:Pon.-Pt.: 9.00 - 17.00

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram